Organizator

Organizatorem jest Tobiasz Jankowski „Cycleblood, czyli Kolarz-Amator, ultramaratończyk, który przejechał 2-krotnie Bałtyk-Bieszczady Tour 1008 km, 3-krotnie Pierścień Tysiąca Jezior 610 km, a co najważniejsze, pasjonat kolarstwa, głównie długodystansowego.

 

Tobiasz rozpoczął swoją przygodę z rowerem w 2018 roku i przejechał do tej pory niemal całą Polskę. Określa siebie jako prawdziwego kolarza romantycznego, dla którego najważniejsze jest, aby trasa była zjawiskowa. Walory widokowe i dobre asfalty są dla niego na pierwszym miejscu. Uwielbia celebrować życie na rowerze.

 

Na co dzień charyzmatyczny i uśmiechnięty przedsiębiorca, zaś po pracy zmienia się w Ultra kolarza romantycznego, przemierzając 15 tys. km rocznie na rowerze i ponad 100 tys. przewyższeń. Doświadczenie w projektowaniu tras nabył na wielu Polskich i Europejskich trasach.

Cieszy się życiem i każdym kilometrem spędzonym na rowerze. Posiada 5 rowerów i kolejne pomysły chodzą mu po głowie, określa siebie jako rowerowego świra.

 

Urodzony i wychowany na Mazowszu, w dorosłym życiu pokochał magiczne Podlasie i gorącą Hiszpanię. Jego serce jest rozdarte pomiędzy tymi dwiema krainami.

 

“Dla mnie się podoba” i miłość do Podlasia zmieniły jego życie.

 

Prawdziwy Ultra Duch Puszczy!

 

Wpadajcie na  FB Cycleblood i Insta Cycleblood

Ola Kieda – triathlonistka, aktywna mama 5 letniej córki Helenki, z wykształcenia pielęgniarka, ale z tego została tylko empatia do innych. Rodowita Podlasianka. Aktualnie prawa ręka Ducha na Podlasiu.

 

To z Olą Tobiasz miał pierwszą przejażdżkę rowerową na Podlasiu.

 

Ola trenuje triathlon 8 lat, ma za sobą start na prestiżowych Mistrzostwach Świata Ironman na Hawajach,  w Abu Dhabi oraz na Mistrzostwach  Świata 70.3 IM w Utah.

 

W jej kolekcji jest aż 7 medali Mistrzostw Polski. W socialach znana jako IRONWOMAN FIT tworzy kontent o tym jak pasja stała się pracą,  pokazuje, że można świetnie łączyć ciężkie i długie treningi z macierzyństwem i przy tym czerpać radość z życia, które często daje w kość

 

Prawdziwy Ultra Duch Puszczy!

Marek Kozłowski, czyli Kolarz-Amator, założyciel Klubu Sportowego Szosa Żnin, który kocha wyścigi.

 

Ostatnio wraz z naszym drugim Organizatorem, Tobiaszem, przejechał 610 km podczas Pierścienia Tysiąca Jezior, otwierając się na świat Ultra.

Marek rozpoczął swoją przygodę z rowerem ponad 10 lat temu. Obecnie przejeżdża w ciągu roku około 10 tysięcy km.

 

Urodzony i wychowany w województwie kujawsko-pomorskim w miejscowości Żnin, pokochał Podlasie tak jak Tobiasz i każdą wolną chwilę spędza w tym regionie.

 

Marek na co dzień jest kochającym mężem i ojcem, zaś zawodowo przedsiębiorcą. O ubezpieczeniach wie wszystko i jest w stanie ubezpieczyć dosłownie wszystko.

 

Marek ma ogromne doświadczenie w organizowaniu wydarzeń takich jak zawody, w swoim życiu zorganizował wiele profesjonalnych wyścigów kolarskich. Na Ultra Duchu Puszczy będzie głównym sędzią, odpowiedzialnym również za całą obsługę techniczną, więc zobaczycie go na Starcie i Mecie.

 

Uśmiechnięty człowiek o ogromnym sercu, zawsze pomocny i gotowy na nowe wyzwania – tak Marek opisuje samego siebie.

 

Prawdziwy Ultra Duch Puszczy!

Mateusz Markowski czyli rodowity Podlasianin, zwolennik leśnych ścieżek rowerowych, który szerokim łukiem omija te miejskie. Ale tylko dlatego, że mieszka w środku puszczy, choć na co dzień „tyra w korpo”.

 

Na co dzień mąż i ojciec dwójki wspaniałych synów. Nigdy nie przejechał maratonu rowerem, choć po pracy jest w stanie zrobić setkę po okolicy. Dlatego pewnie wie, gdzie znaleźć prawdziwego „ducha puszczy”.

 

Mateusz kocha ten region i jest wykwintnym smakoszem podlaskich specjałów. To właśnie on pokazał smaki i magię Podlasia Tobiaszowi, który przepadł w tej krainie.

 

W naszej ekipie Mateusz jest specjalistą od wszystkiego, co związane z regionem.

 

Nie da rady? Jak nie da rady? Zrobi się.

 

Prawdziwy Ultra Duch Puszczy!