Podlaski Camp

PODLASKI CAMP
13-15 pazdziernika 2023

PODLASKI DUCHOWY CAMP

Chcesz poznać Podlasie?? Poznać magiczną krainę Ultra Ducha Puszczy? Przeżyć weekendową przygodę w sercu Podlasia, krainie, w której stykają się różne kultury, a natura gra pierwsze skrzypce? Ta kraina z perspektywy siodełka wygląda wyjątkowo. Szczegółowo opracowane trasy przez człowieka, który pokochał Podlasie całym sercem, sprawią, że wyjazd pokaże Ci magię tego regionu.

Całe wydarzenie poprowadzi profesjonalny, certyfikowany trener kolarstwa Marek Kozłowski, od którego dowiecie się jak trenować i jeździć szybciej.

Tylko 78 osób może przeżyć tę niesamowitą przygodę.

Dostępne są warianty gravelowy i szosowy

 

Bazą noclegową jest Hotel Cztery Pory Roku w Pilikach koło Bielska Podlaskiego położony na ścianie lasu pilickiego w niedalekiej odległości od jednego z najcenniejszych obiektów przyrodniczych na świecie – Białowieskiego Parku Narodowego. To pierwszy i jedyny hotel trzygwiazdkowy w Bielsku Podlaskim i jego okolicach.

 

PROGRAM PODLASIE CAMP

 

13 października , piątek

Przyjazd do Bielska Podlaskiego (pociąg z Warszawy wyjeżdża około 8:40, dociera ok. 12:00)

13:00 – zakwaterowanie;

14:00 – pierwsza trasa, ok. 60-70 km wariant gravelowy i szosowy;

20:00 – kolacja składająca się z dwóch pysznych, podlaskich dań. 

 

Po kolacji jest możliwość uczestnictwa w wykładach na tematy:

Ultrakolarstwo – jak zacząć i jak uprawiać ten specyficzny rodzaj kolarstwa? Wykłady poprowadzą Tomasz Kowalik i Tobiasz Jankowski, finisherzy wyścigów na 1000 km.

Trening w kolarstwie – co, jak i dla kogo? Wykład poprowadzi Marek Kozłowski, certyfikowany trener kolarstwa.

Szkolenie z podstawowego serwisu roweru prowadzone przez serwis Rowerowy Turbike z Bielska Podlaskiego, nauka wymiany dętek itd

 

14 października , sobota

8:00 – śniadanie;

9:00 – zbiórka; ruszamy na obiad poznać zawodowego kolarza Jerzego Kuczko, który przy obiedzie, w restauracji u kolarza opowie, jak to jest pokonywać 35 tys. km rocznie na rowerze. Trasa liczy ok. 120 km i pokaże Wam piękne oblicze Podlasia. Cerkwie, urokliwe, podlaskie chatki sprawią, że zakochacie się w tym regionie na zawsze. (Trase ustalamy pod poziom grupy)

20:00 – ognisko integracyjne z lokalnymi przysmakami, skosztujecie mi.in. kartaczy, babki ziemniaczanej i innych, pysznych smaków Podlasia

Nie obędzie się bez integracji i rozmów o pasji oraz kolarstwie.

 

15 października, niedziela

Śniadanie

9:00 – zbiórka i rozjazdowa trasa ok. 50 km;

13:00 – wymeldowanie i powrót do domu.

W czasie trwania campu konkurs, w którym można wygrać zegarek Suunto 9 peak Pro o wartości 2000 zł  oraz inne wartościowe nagrody.

 

Cena: Jedyne 300PLN.

 

Co zapewniamy:

 • 2 noclegi w komfortowym pokoju dwuosobowym (3-gwiazdkowy hotel z dostępem do strefy SPA , sauna sucha , łaznia parowa , grota solna , jacuzzi , kabina inflared , leżaki grzewcze );
 • szczegółowo zaprojektowane trasy kolarskie;
 • zdjęcia z wyjazdu;
 • dobrą atmosferę; ciekawe rozmowy z inspirującymi ludźmi
 • wykłady na temat Ultra , Triathlonu , Treningu
 • Ubezpieczenie podczas całego eventu
 • Podlaski IZOTONIK

Co leży Po Twojej stronie?

 • dojazd i zabranie swojego sprzętu rowerowego oraz samego roweru.
 • Zabranie uśmiechu i dobrego humoru .

Nie zwlekaj i zapisz się :

 • Wyślij Maila na info@ultraduchpuszczy.pl o treści Jadę z Ultra Duchem Puszczy. Podaj w nim także swoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz wariant (szosa czy gravel)
 • Dokonaj wpłaty w kwocie 300zł na konto UltraCycleblood Tobiasz Jankowski – 02 1600 1462 1886 6090 4000 0001 – w tytule podając PODLASKI CAMP oraz IMIĘ I NAZWISKO

Z Duchowymi pozdrowieniami

Sam Ultra Duch Puszczy